Kistelek

Kendert termesztett otthonában egy kisteleki férfi

Cannabis leaves. Growing Cannabis Sativa outdoors.

A rendőrség lezárta az eljárást azzal a kisteleki férfival szemben, aki otthonában kendert termesztett.

A rendőrségre 2022. augusztus 31-én érkezett bejelentés, mely szerint ismeretlenek Kisteleken marihuánát termesztenek és fogyasztanak. A nyomozók a feltételezett elkövetők otthonában még a bejelentés napján megtartották a kutatást, amely igazolta is a gyanút: a  házban több, mint egy kilogrammnyi illegális növényi törmeléket, 12 tő indiai kendert és 841 darab kábítószergyanús növényi magot találtak. Az elkövetőt, akiről később kiderült, hogy az intézkedés során kábítószer hatása alatt állt, a rendőrök elfogták és előállították.

A Kisteleki Rendőrkapitányság lezárta az eljárást és az ügyet vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségnek. A helybéli férfinak kábítószer birtoklása miatt kell felelnie.

police.hu

A kiemelt kép illusztráció/Envato Elements



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Tiszává alakult a Momentum, a frakcióvezető kiverte a hisztit

cs3-szerkeszto

Bedurrant az influenza: térségünkben van a legtöbb beteg

cs3-szerkeszto

A Magyar Ápolók Napján mondott köszönetet Szabó István

cs3-szerkeszto

Egy jelölt már biztosan elkezdheti gyűjteni az aláírásokat

cs3-szerkeszto

Szabó István: Mi nem egyházakat rombolunk, hanem kereszteket újítunk fel! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Esküvői kiállítás debütál Kisteleken

cs3-szerkeszto

Szabó István: a választás egyik tétje, hogy maradunk a biztonságos magyar úton, vagy a nyugat-európai káoszt választjuk?! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

DK-s mintára juttatna embert a parlamentbe a kisteleki Momentum-Tisza

cs3-szerkeszto

11. alkalommal ünnepeltek Disznótoros Sokadalommal Kisteleken + FOTÓGALÉRIA!

cs3-szerkeszto