Csongrád

Kocsmában garázdálkodott egy csongrádi férfi

Selective focus of modern beer taps in pub

A Csongrádi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályának munkatársai befejezték a nyomozást egy férfi ellen, aki inzultálta a pultost és egy vendéget is bántalmazott egy helyi sörözőben.

A megalapozott gyanú szerint egy 72 éves csongrádi férfi 2022. július 8-án kora délután egy helyi presszóban, ittasan szóváltásba keveredett a pultossal és egy vendéget ököllel megütött. A rendőrök rövid időn belül azonosították a garázdát, akit elfogtak és előállítottak a Csongrádi Rendőrkapitányságra.

A férfi a bűncselekmény elkövetését elismerte, ellene garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. A rendőrök az ügy vizsgálatát befejezték, a nyomozás iratait vádemelési javaslattal megküldték a Csongrádi Járási Ügyészség részére.

police.hu

A kiemelt kép illusztráció/Envato elements



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Drogot tettek az italodba? Ez az új csongrádi eszköz egy perc alatt választ ad!

cs3-szerkeszto

Súlykorlátozást vezettek be a csongrádi pontonhídon az alacsony vízállás miatt

cs3-szerkeszto

Forgalomterelés, parkolás, megközelítés – fontos információk a KTN hétvégéjére

cs3-szerkeszto

Két napon át koncertek, strand és buli várja a látogatókat a KTN-en

cs3-szerkeszto

Szemétszedési akciót szerveztek Csongrádon – elszomorító, mi minden került elő

cs3-szerkeszto

Közel 140 rajttal rendezték meg a XIII. Serházzugi Hosszútávúszó Versenyt a Kis-Tiszán

cs3-szerkeszto

Edzőként és versenyzőként is példát mutatnak a csongrádi Kis-Tisza Vízi-Sport Egyesület masters sportolói

cs3-szerkeszto

1370 sikeres vizsga, 1370 új lehetőség – eredményesen zárult a 2025/2026-os tanév a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrumban

cs3-szerkeszto

Komlósiné Rácz Nikolett: Volt rossz járda, nincs rossz járda

cs3-szerkeszto