Vélemény

Skrabski Fruzsina: Az egész német sajtó állandóan hazudik Magyarországról

„Tehát az egész német sajtó, állandóan hazudik Magyarországról. Ezt megszoktuk, de most az a különleges hangulat állt elő, hogy az olvasók fellázadtak és nem hisznek többet a hazugságoknak.

Hazug embert könnyebben utolérik, mint a sánta kutyát

Orbánt árulónak nevezik az olajembargo miatt, erre a kommentek 99%-a Orbánnak ad igazat, és a saját német kormányukat szídják:)

(az eredeti cikk, kommentben)

Amúgy a többi német újság is elkezdett igazat írni, hogy Orbánnak köszönhetik, hogy nem kell azonnal bezárniuk a keletnémet olajfinomítókat és tízezreket kirúgni.”

Az eredeti, teljes írást itt olvashatja el.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Ábrahám Róbert: Alkotmányos puccs és lopakodó jakobinus diktatúra!

cs3-szerkeszto

Szentesi Zöldi László: a kormány hamarosan bajba kerül, a Fidesz-KDNP pedig néhány év múlva visszatérhet

cs3-szerkeszto

Mandula Viktor: az arrogáns tudatlanság totális győzelme

cs3-szerkeszto

Latorcai Csaba: a kampányígéretek után jönnek a megszorítások

cs3-szerkeszto

Stefan Streit: Újra szabad a garázdálkodása a bankoknak és multiknak

cs3-szerkeszto

Májer Sándor: a falugyűlésein sem ezt ígérte, hanem egy tisztességes politizálást

cs3-szerkeszto

Hoppál Hunor: Zajlanak a mézeshetek, méltánytalan és bosszúvezérelt a győztes

cs3-szerkeszto

Moderari: A választások után egyetlen dolog tud megváltozni: az a képesség, hogy Magyarország hogyan lesz képes ebben a veszélyes világban megvédeni a saját és állampolgárai érdekeit

cs3-szerkeszto

Egy tiszás aktivista lerántotta a leplet Bárkányi Bence sötét múltjáról

cs3-szerkeszto