Szentes

Sajtótájékoztató a szentesi kórházban

Bejárás keretein belül sajtótájékoztatót tartottak a kivitelezők a szentesi kórházban.

Az eseményen részt vett Farkas Sándor országgyűlési képviselő, miniszterhelyettes is. Kérdésünkre elmondta, Magyarország Kormánya 1,5 milliárd forint támogatásából a belgyógyászati tömb és a hozzá kapcsolódó helyiségek teljes körű renoválása valósul meg. A munkák várható befejezése 2022 október vége.

Fotók: Cs3



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Ma indul a szezon, újra kinyit a Krimó Szentesen

cs3-szerkeszto

Kiemelkedő helyen végeztek a szentesi Horváth Mihály Gimnázium diákjai a Hungarikum Vetélkedőn

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákokat is díjaztak a „Tankerület Büszkesége” ünnepségen

cs3-szerkeszto

Csongrádon szerezte be, Szentesen árulta a drogot a család, akik ellen most vádat emeltek

cs3-szerkeszto

Hármas karambol történt Szentesen, tűzoltók és mentők is érkeztek a helyszínre

cs3-szerkeszto

Szentes polgármesterét is elzavarná Magyar Péter

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákjait is díjazta a HSZC

cs3-szerkeszto

Új lehetőség hátrányos helyzetű nőknek: egy szentesi és egy csongrádi iskola is részt vesz a projektben

cs3-szerkeszto

Nosztalgiavonat indul Szentes és Orosháza között

cs3-szerkeszto