Csongrád

Rendőrkézen a csongrádi betörő

A Csongrádi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályának munkatársai befejezték a nyomozást egy helyi férfi ellen, aki a városban betört egy ingatlanba és onnan ellopott egy televíziót.

A megalapozott gyanú szerint a 31 éves elkövető 2021. december 19-én napközben Csongrádon bemászott egy ház udvarába, majd annak ajtaját befeszítette. A férfi egy televíziót tulajdonított el az ingatlanból, több mint 70 ezer forint értékben. Az elvégzett adatgyűjtés és tanúkutatás eredményeként a nyomozók azonosították a betörőt, akit elfogtak és előállítottak a Csongrádi Rendőrkapitányságra.

Ellene lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. A rendőrök az ügy iratait vádemelési javaslattal megküldték az ügyészségnek.

police.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Első helyezést ért el Farkas Júlia grafikus a csongrádi Aranysziget Otthon lakója az országos alkotópályázaton

cs3-szerkeszto

Téli szüneti étkezést biztosít Csongrád Város Önkormányzata a rászoruló gyermekeknek

cs3-szerkeszto

Egyszerűbbé válik a zártkerti ingatlanok ügyeinek intézése Csongrádon

cs3-szerkeszto

Menetrendváltozás: sűrűbb és kiszámíthatóbb buszjáratok érkeznek és indulnak Szentesről és Csongrádrról

cs3-szerkeszto

Újabb jelöltet ad Kistelek a választókerületnek

cs3-szerkeszto

Lovaskocsival járta a várost a Mikulás

cs3-szerkeszto

Felmentett a bíróság egy 2009-es csongrádi gyilkosság elkövetésével vádolt férfit

cs3-szerkeszto

Sikerrel szerepeltek a csongrádi diákok a X. Bázisiskolai Faipari Szakmai Versenyen

cs3-szerkeszto

Diákok készítették az idei advent kedvenceit: őrbódé és játszóházikó díszíti Csongrád főterét

cs3-szerkeszto