Belföld

Melegszik az idő a jövő héten, 20 fok körüli meleg is lesz

Fields with daffodils

Meleg és továbbra is száraz idő várható a jövő héten – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

    Hétfőn és kedden jellemzően derült lesz az ég, csapadék nem várható. Helyenként élénk lesz a légmozgás. Hétfőn a legalacsonyabb hőmérséklet általában mínusz 6 és 0 fok között, fagyzugokban néhol mínusz 10 fok közelében várható. A legmagasabb hőmérséklet plusz 10 és 14 fok között valószínű.
    Szerdán és csütörtökön derült, napos, száraz idő várható. A hajnali órákban jellemzően mindkét nap mínusz 3 és plusz 3 fok közötti értékek várhatók, de néhol pár fokkal hidegebb is lehet. A csúcsértékek szerdán 17 és 21, csütörtökön 18 és 22 fok között alakulnak.
    Pénteken és szombaton többnyire derült vagy gyengén felhős idő várható csapadék nélkül. Pénteken hajnalban mínusz 3 és plusz 5, szombaton 0 és plusz 6 fok, vasárnap mínusz 2 és plusz 7 fok közötti értékek várhatók. A csúcsértékek mindhárom napon 15 és 20 fok között alakulnak – olvasható az előrejelzésben.

MTI


- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Négyszeresére növelte a kormány a kárenyhítési alap forrásait

tk_arpad

Eddig lehet regisztrálni a TeSzedd! hulladékgyűjtő akcióra

Pászti Dániel

„A füstérzékelő életet menthet” – jubileumi alkotói pályázat

tk_arpad

Az idei esztendő a válságállóság és a válságkezelés tesztje lesz

tk_arpad

Elindult a regisztráció a TeSzedd! hulladékgyűjtő akcióra

tk_arpad

Hétfőn 22 óra 24 perckor kezdődik a csillagászati tavasz

tk_arpad

Március végéig lehet pályázni a “Kerékpárral 7 határon át” program forrásaira

tk_arpad

Keddtől csütörtökig módosíthatók a középiskolai felvételi jelentkezések

tk_arpad

Indul a szabadtéri tűzesetek időszaka

tk_arpad

Honlapunk megfelelő működéséhez „sütiknek” nevezett adatfájlokat (angolul: cookie) kell elhelyeznünk számítógépén, Ön bármikor módosíthatja ezeket a beállításokat a böngészőjében. Elfogadom Olvasd tovább