Belföld

Rendőrkonvojnak ütközött egy autó

Az oldalára borult egy személyautó az 53-as főút 41-es kilométerénél, Soltvadkert és Selymes között. Az autó Soltvadkert felől közlekedett Kiskunhalas irányába, amikor a latyakos, havas úton eddig tisztázatlan okból összeütközött egy rendőrségi konvojban közlekedő furgonnak.

Az autó az ütközés következtében az árokba hajtott és az oldalára borult. A helyszínre a mentőket is riasztották, akik a személyautót vezető nőt vizsgálták. A soltvadkerti önkormányzati tűzoltók áramtalanították a járművet, majd a kerekeire borították. A mentési munkálatok és a helyszínelés miatt félpályán, rendőri irányítás mellett haladt a forgalom. A baleset körülményeit a Kiskőrösi Rendőrkapitányság vizsgálja.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

„Tartson ki!” – Szimpátiatüntetést tartottak vasárnap a Sándor-palotánál

cs3-szerkeszto

Kongatják a vészharangot a szakmai szervezetek: súlyos gazdasági válságot okozhat a Tisza-kormány döntése

cs3-szerkeszto

Máris komoly következménye lett Magyar Péterék kordonbontásának, megsérült egy német turista a karmelitánál

cs3-szerkeszto

Csurrant-cseppent: Majka 140 milliós osztalékot vett ki a cégéből

cs3-szerkeszto

A Szegedet legyőzve 30. alkalommal bajnok a Veszprém

cs3-szerkeszto

Magyar Péter erőszakos fellépésével éppen diktatúrát épít – és nem jogállamot, nem demokráciát

cs3-szerkeszto

Sulyok Tamás hivatalosan is bejelentette, hogy nem mond le! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Politico: Semmilyen megállapodás nem született az uniós források kifizetéséről

cs3-szerkeszto

A Családi büszkeség menetével válaszol a Pride-ra a Mi Hazánk

cs3-szerkeszto