Belföld

A kormány 480 forintos áron rögzíti az üzemanyagárat

Gulyás Gergely miniszter elmondta, hogy a benzin ára ugrásszerűen nőtt meg egy év alatt.

Összességében azonban Magyarországon a hatodik/hetedik legolcsóbb Európában. Megnézték, hogy az európai uniós tagállamok milyen eszközöket alkalmaztak a benzinárak féken tartására. Fontosnak tartják a kérdést, mert a benzin és a gáz ára hatással van az árakra. A kormány úgy döntött: 480 forintos felső határral rögzíti literenként az üzemanyagárat november 15-től a következő három hónapra.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor elrendelte a Török Áramlat vezeték magyarországi szakaszának katonai védelmét + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Nagy erejű robbanóanyagot találtak Szerbiában a Magyarországot Szerbiával összekötő gázinfrastruktúra közelében

cs3-szerkeszto

Este már Jézus feltámadását ünneplik a keresztények

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: kritikus energiaválság közeledik Európában

cs3-szerkeszto

Budaházy Edda: Nem győzhet a balliberális oldal, ennek szellemében egyéniben a Fidesz jelöltjére szavazok + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

„A Mi Hazánk szavazói egyéniben inkább a Fidesz-KDNP jelöltjeit támogassák” – Ifj. Hegedűs Lóránt arról, hogy mi is a tét + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke

cs3-szerkeszto

Moderari: A választások után egyetlen dolog tud megváltozni: az a képesség, hogy Magyarország hogyan lesz képes ebben a veszélyes világban megvédeni a saját és állampolgárai érdekeit

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor Szentesen: Ha nem akarjuk, hogy kizsebeljék Magyarországot, nemzeti kormányra van szükségünk

cs3-szerkeszto