Belföld

Diákutaztatási pályázatot hirdet a Rákóczi Szövetség az október 23-i nemzeti ünnepre

A Rákóczi Szövetség az október 23-i nemzeti ünnephez kapcsolódóan diákutaztatási pályázatot hirdet magyarországi és külhoni középiskolai osztályközösségeknek – közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.

    A közlemény szerint a pályázat célja és feltétele, hogy az utazás során egy rendhagyó történelemóra keretében felkeressenek egy olyan emlékhelyet, amely szorosan kapcsolódik a 20. századi magyar történelemhez, kiemelten az 1956-os forradalom és szabadságharchoz.
     A pályázat lehetővé teszi a határon túli kirándulásokat is, ha azok megszervezhetők. A felhíváson 300 000 forint keretösszegű utazási támogatás nyerhető el.
    A pályázat a Rákóczi Szövetség honlapján szeptember 30-ig nyújtható be. A kérelmeket a szövetség hetente elbírálja, hogy minél hatékonyabban megszervezhető és lebonyolítható legyen a kirándulás.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Itt a legfrissebb mérés: hárompárti parlament alakulna, vezet a Fidesz

cs3_szerk2

Az OECD szerint meglepően élvezzük az életet, és tudásszintünk alapján sem lógunk ki az európai átlagból

cs3_szerk2

Fegyvernek látszó tárggyal az oldalán jelent meg egy tiszás fórumon Ruszin-Szendi Romulusz

cs3_szerk2

Itt a tiszás gyűlöletkampány újabb állomása: egyenlőségjelet rajzoltak Lázár János és a merényletben meghalt Charlie Kirk neve közé, akasztanák is a minisztert

cs3_szerk2

A terveik szerint a jelenlegi 9 százalékról 25 százalékra emelné a Tisza Párt a társasági adó kulcsát

cs3_szerk2

Erről sem fog beszámolni a baloldali média: követendő példává vált Orbán Viktor

cs3_szerk2

Charlie Kirk meggyilkolása utolsó figyelmeztetés kell legyen itthon is!

cs3_szerk2

Folyami hajós kiképzés kezdődött a szentesi katonák részvételével

cs3_szerk2

Történelmi lépés: nyugati irányú gázimportszerződés születik, a részletekre figyel a világ

cs3_szerk2