Belföld

Zivatarokkal vonul át az országon a hidegfront

Straw bales stacked on field against storm

Éjjel érkezik a hidegfront, amely heves zivatarok kíséretében vonul át az országon.

Az Országos Meteorológia Szolgálat MTI-hez eljuttatott veszélyjelzése szerint hétfőre az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adtak ki zivatarveszély miatt.
    Kiemelték: késő este északnyugat felől érkezik a hidegfront. Ehhez kapcsolódva hétfőre virradó éjszaka a záporok mellett főleg az Észak-Dunántúlon alakulhatnak ki nagyobb számban zivatarok, de az Északi-középhegység térségében is előfordulhatnak.
    Átmeneti szünet után délután délnyugat felől ismét várhatók zivatarok, amelyek hétfő estére fokozatosan az ország keleti felére helyeződnek át. A zivatarokat viharos széllökés és intenzív csapadék kísérheti.
    Kedd hajnalra a keleti országrészben fokozatosan megszűnnek a zivatarok – tették hozzá.
    Az előrejelzés szerint hétfőn a leghidegebb órákban 15-20 fok várható. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 20 és 26 fok között alakul, de délkeleten, keleten 27, 33 fok is lehet.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Újabb szarvasmarhatelepen igazolták a ragadós száj- és körömfájás vírusát

cs3_szerk2

Amerikai külügyminisztérium: az Egyesült Államok külpolitikai érdekeivel ellentétes volt a Rogán Antal elleni korábbi szankciós intézkedés

cs3_szerk2

Orbán Viktor: Brüsszel és a Tisza Párt azon dolgoznak együttes erővel, hogy Magyarország sikertelen ország legyen

cs3_szerk2

Kocsis Máté: petíció indul, hogy “az árulók tűnjenek el a közéletből!”

cs3_szerk2

Orbán Viktor: a Tisza párt és Brüsszel összeesküdött a magyarok ellen

cs3_szerk2

Sokan várták ezt a bejelentést: folytatódnak az árletörések! + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Azzal büszkélkedik a Tisza, hogy egyelőre megakadályozták a kórházak, közszolgáltatások, szociális szolgáltatások fejlesztését

cs3_szerk2

Színes egyéniség: szivárványos zászló alatt vonult Varga Ferenc

cs3_szerk2

Hét éve ilyenkor már kígyóztak a kígyók + VIDEÓ!

cs3_szerk2