Belföld

Egy fűnyíró munkagép miatt feltorlódott kocsisorban ütközött két autónak egy kamion az 52-es főúton

Egy fűnyíró munkagép miatt feltorlódott kocsisorban ütközött két autónak egy kamion az 52-es főúton, Kecskemét térségében, a kerekegyházi leágazás közelében.

Solt felől haladt a személyautó, amikor fűkaszálás miatt megállt a sor. A mögötte lévő kisbusz is megállt, de az utánuk érkező kamionos ezt későn vette észre és beléjük hajtott. Információnk szerint a tűzoltók a mentők segítségével -kézi erővel- egy embert szabadítottak ki a kisbuszból, őt és egy másik személyt kellett kórházba szállítani. A baleset miatt teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.

Egy szemtanú hölgy elmondása szerint ő rohant oda a kisbuszhoz, és próbálta ellátni a sérülteket és értesítették a mentőket is.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Tiszafüreden és Tiszakécskén a Fidesz, Mosonmagyaróváron a helyi civil jelölt nyerte az időközi választást

cs3_szerk2

Múltunkban a jövőnk – Határon Túli Honismereti Vetélkedő volt Csongrádon

cs3_szerk2

Újabb két telepen jelent meg Magyarországon a ragadós száj- és körömfájás vírusa

cs3_szerk2

Száj- és körömfájás – 2. rész: Tényleg terjedhet a széllel?

cs3_szerk2

Benyújtották a kétgyermekes anyák szja-mentességéről szóló törvényjavaslatot

cs3_szerk2

Ne feledd: éjszaka óraátállítás!

cs3_szerk2

Száj- és körömfájás: mutatjuk meddig él túl a vírus a szabadban

cs3_szerk2

71 éves a rohamkocsi szolgálat Magyarországon

cs3_szerk2

Orbán Viktor: provokációs verseny van az ellenzéki pártok között

cs3_szerk2