Belföld

Továbbra is elérhető a nagycsaládosok autóvásárlási támogatása

Siblings packed into the family car for a road trip

Most is lehet támogatást igényelni a nagycsaládosoknak az autóvásárláshoz – mondta a családokért felelős tárca nélküli miniszter szerdán a Facebook-oldalán megosztott videóban.

    Novák Katalin kifejtette: azoknak, akik nagycsaládban élnek vagy már úton van a harmadik kisbabájuk, a kormány támogatást ad, hogy megvásároljanak egy legalább hétszemélyes autót.
    Ehhez legfeljebb 2,5 millió forintos anyagi segítséget nyújtanak, s ezt nem kell visszafizetni, sőt “egyenesen a Magyar Államkincstártól az autókereskedőhöz érkezik ez az összeg, tehát nem is kell megelőlegezni” – emelte ki.
    A támogatás az autó teljes vételárának a fele, de maximum 2,5 millió forint lehet – jelezte, hozzátéve: a költségvetésből 60 milliárd forintot fordítottak a nagycsaládosok autóvásárlási támogatására.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szénászky Zsolt: Kicsoda, micsoda jelenség Mészáros Lőrinc ma Magyarországon? + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Megdöbbentő javaslat érkezett Magyar Péterék háza tájáról: 10–20 százalékos adóval sújtanák a nyugdíjakat + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Orbán Viktor: Készen állunk az amerikai és orosz elnök tervezett találkozójára!

cs3_szerk2

Breaking: Budapesten találkozik Putyin és Trump

cs3_szerk2

Első alkalommal szervezett országos jótékonysági akciót a Magyar Pékszövetség a Kenyér világnapján

cs3_szerk2

Orbán Viktor: el a kezekkel a nyugdíjaktól!

cs3_szerk2

Itt a nagy bejelentés: már készülőben az újabb Orbán-Trump találkozó + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Túl magasak a nyugdíjak, csökkenteni kell őket – a nyugdíjak megadóztatásáról beszél a Tisza-közeli közgazdász

cs3_szerk2

Magyar Péter új egészségügyi tanácsadója megszüntetné az ingyenes ellátást, és elvenné az orvosok béremelését

cs3_szerk2