Belföld Kék Hírek

Három személygépkocsi ütközött össze Szolnoknál

A rendőrség teljes útlezárás mellett kezdte meg a baleset helyszínelését. Három személygépkocsi ütközött össze 2021. július 29-én 13 óra 40 perc körül a 4-es számú főút 102. kilométerszelvényében, Szolnok külterületén, Budapest irányába. 

A baleset következtében egy személy életét vesztette. A rendőrség teljes útlezárás mellett kezdte meg a baleset helyszínelését. Az átmenő forgalmat Szolnok irányába terelik.

Kérjük a közlekedőket, hogy a balesettel érintett útszakaszt kerüljék el! A helyszínelés idejére fokozott türelmet kérünk!

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szombattól ismét emelkednek az üzemanyagárak

cs3-szerkeszto

Kikosarazták a miniszterelnököt – a pártelnökök nem Magyar Péter politikai biodíszletei

cs3-szerkeszto

Másfél órán belül elkapták a szentesi autómosó hátizsáktolvaját

cs3-szerkeszto

A változás szele: 3 köbméter gázért közel 7000 forintos számla érkezett Csongrádon

cs3-szerkeszto

Szentesen próbálták elkölteni a lopott bankkártyán lévő pénzt – 24 órán belül elfogták a pénztárcatolvajokat

cs3-szerkeszto

Épül a tiszás önkény: a Legfőbb Ügyészség szerint is jogsértő volt a Fidesz szervereinek lefoglalása

cs3-szerkeszto

Leköszön a vármegyei agrárkamara elnöke – törvénymódosítás miatt távozik Szél István

cs3-szerkeszto

Több vízügyi fejlesztésre sem adott zöld lámpát a pénzügyminiszter, több milliárdos egészségügyi tételre is nemet mondott

cs3-szerkeszto

Halálos ittas baleset Kistelek közelében: vádat emeltek a sofőr ellen

cs3-szerkeszto