Belföld

Lezuhant egy kisrepülőgép Törökszentmiklósnál

Egy férfi életveszélyesen, egy másik pedig súlyosan megsérült abban a kisrepülőgépben, amely lezuhant szombat délután Törökszentmiklósnál – közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.

    Dávid Mónika elmondta, a kisrepülőgép Surjány városrésznél szállt fel, nem sokkal azt követően zuhant le.
    A járműben ketten utaztak, beszorultak a roncsba, ki kellett szabadítani őket.
    Dávid Mónika közölte, a motoros vitorlázó repülőgépben két férfi utazott. Az egyik sérültet életveszélyes állapotban vitték mentőhelikopterrel Szegedre, a másik férfit pedig súlyos állapotban szállították Szolnokra.     
    Az ügyben a törökszentmiklósi rendőrkapitányság a légi közlekedés veszélyeztetése miatt indít eljárást.

MTI

Fotók: MTI/Mészáros János



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szomorú szombat: elhunyt Fenyő Miklós

cs3-szerkeszto

Több új és megerősített támogatással segíti a kormány a sertéstartókat és sertéstenyésztőket a piaci nehézségek kezelésében

cs3-szerkeszto

Farkas Sándor: Ez az év a világrend átalakulásának az egyik mérföldköve lesz

cs3-szerkeszto

Folytatódik a borult idő a hétvégén is, és a hőmérséklet is visszaesik

cs3-szerkeszto

Kiábrándult csongrádi tiszás: Az elmúlt időszak történései azt igazolják, hogy a Tisza egy felülről (bolsevik mintára) szervezett tekintélyelvű párt! 

cs3-szerkeszto

Itt a McDonald’s bejelentése: mutatjuk hol nyitja a következő vidéki éttermeit! 

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a nemzeti kormány azt teszi, amire az emberek felhatalmazták

cs3-szerkeszto

A Tisza pártból kiugrott szakértő kitálalt: tényleg adóemelésre és megszorításra készülnek, miközben a választási kampányban mást mondanak

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Magyarország az Európai Bíróságon támadja meg az orosz gáz importját tiltó rendeletet

cs3-szerkeszto