Belföld

Országszerte zivatarra figyelmeztetnek

Traveler in heavy rain

Zivatarveszély miatt az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki keddre az Országos Meteorológiai Szolgálat.

    Hétfőn az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: kedden késő délelőttől kora estig többfelé valószínű zápor, zivatar. A zivatarokat lokálisan jelentős mennyiségű – akár 10-20 milliméternyi – csapadék, szélerősödés és jégeső kísérheti.
    Az előrejelzés szerint kedden hajnalban 1-6 fok lesz. Napközben 13-17 fokig melegszik a levegő. Kedd estére megszűnik a csapadék, de aztán szerdán és csütörtökön ismét többfelé lehetnek zivatarok.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Megalakult az új Országgyűlés

cs3-szerkeszto

Június végétől indulnak Retró Istria Expresszek az Adriára

cs3-szerkeszto

Ezermilliárdok kultúrára: kormánykritikus művészeknek is jócskán jutott az állami pénzekből

cs3-szerkeszto

Gulyás Gergely: a Fidesz-KDNP normális ellenzékként fog viselkedni

cs3-szerkeszto

Az Európai Bizottság vizsgálata nem talált biztonsági réseket a Magyarország által állítólag Oroszországnak kiszivárogtatott infók ügyében

cs3-szerkeszto

Visszalép a miniszteri jelöléstől Magyar Péter sógora

cs3-szerkeszto

Bíróság előtt a Facebookon fenyegetőző férfi

cs3-szerkeszto

Kifogásolja a Mi Hazánk, hogy az alakuló ülésen elhangozzon az uniós és a cigány himnusz, valamint a Tavaszi szél

cs3-szerkeszto

Gulyás Gergely: a Fidesz-KDNP mindenkit meg fog védeni, akit alaptalanul rágalmaznak

cs3-szerkeszto