Belföld Kék Hírek

180 km/órás sebességgel csapódott szalagkorlátnak egy autó az M5-ös autópályán

Egy személy sérült meg, amikor 180 km/órás sebességgel csapódott szalagkorlátnak egy gépkocsi az M5-ös autópályán Petőfiszállás térségében.

Szeged felé haladt bolgár vendégmunkással a személyautó, amikor vezetője valószínű elaludt és a belső szalagkorlátnak csapódott, majd mintegy 150 métert sodródva, a külső szalagkorlátnak is nekiütközött, közben egy másik autóval is ütközött. A balesetben a bolgár sofőr sérült meg, őt a mentők kórházba szállították. A másik járműben öten utaztak, nekik nem esett bajuk. A bolgár gépkocsi totálkárosra tört, valamint kilométerórája fennakadt és 180-at mutatott az ütközés pillanatában.

A sztrádán mintegy 150 méter hosszan sodródott, ezen a szakaszon törmelékek és olajfoltok borították az aszfaltot. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére félpályás útzár volt érvényben. 

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Tombol a kánikula, harmadfokú hőségriasztás lép életbe

cs3-szerkeszto

Tovább gyűrűzik a tiszás gyermekvédelmi botrány: főügyészségi szakaszban a feljelentés

cs3-szerkeszto

Az egész országra kiterjedő tűzgyújtási tilalom lépett életbe

cs3-szerkeszto

Bűnügyi felügyeletből szökött nő ellen emelt vádat a Szentesi Járási Ügyészség 

cs3-szerkeszto

Szentesi Zöldi László: a kormány hamarosan bajba kerül, a Fidesz-KDNP pedig néhány év múlva visszatérhet

cs3-szerkeszto

Nekiestek a romák Magyar Péternek

cs3-szerkeszto

Szőlő utcai ügy – Fidesz: Magyar Péter, Magyar Márton és a Kontroll végighazudták a kampányt

cs3-szerkeszto

„Cigányok, kapjatok észbe!” – heves reakciókat váltott ki Magyar Péter kijelentése a roma gyerekekről + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Mandula Viktor: az arrogáns tudatlanság totális győzelme

cs3-szerkeszto