Belföld

A webáruházak működését nem befolyásolja a korlátozás a szakmai szervezet szerint

Visiting webshop

A csomagküldő internetes kereskedelmi vállalkozások (webáruházak) kisebb kivételekkel zavartalanul működhetnek a koronavírus-járvány megfékezését szolgáló korlátozások szigorítását követően, március 8. után is  – ismerteti az Ecommerce Hungary érdekképviseleti szervezet az MTI-hez pénteken eljuttatott közleményében.

    Az e-kereskedők szakmai szervezete szerint vásárolni mind a futárcégeken keresztül, mind az átvételi pontoknál zavartalanul lehet a következő hetekben is, az egészségügyi előírások betartásával a személyes átvétel nem kockázatos. A vásárlóknak és az eladóknak ugyanakkor figyelembe kell venniük, hogy egyes átvevő pontok zárva lehetnek március 22-ig – tették hozzá.     A közhasznú társadalmi szervezetként működő Ecommerce Hungary csaknem 200 taggal a magyarországi e-kereskedelem legfontosabb szakmai társasága – olvasható az egyesület honlapján. A tagságuk nem csak vállalkozásokból áll, intézmények és magánszemélyek is vannak köztük.

Forrás: MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Fogy a türelem: a Facebook népe egyre többször beleáll a Tisza-kormányba

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Ha nem indul be a gazdasági kormányzás, bekövetkezhet Magyarország ötödik kifosztása. Nekünk a szabadság széles koalícióját kell felépítenünk

cs3-szerkeszto

Már leállt a gázolaj-értékesítés több magyar benzinkúton – Bajba kerültek a független kutak

cs3-szerkeszto

Az Alkotmánybírósághoz fordultak a Fidesz és a KDNP képviselői a 17. alkotmánymódosítás miatt

cs3-szerkeszto

Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel

cs3-szerkeszto

Drogtesztet a politikusoknak! – petíció indult a tiszta közszféráért

cs3-szerkeszto

Szerdától tovább drágulnak az üzemanyagok

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Olyan helyzetben vagyunk, mint a Kádár-rendszer utolsó éveiben

cs3-szerkeszto

Egy hónap se kellett a Tisza hatalmas kudarcához: ma áttörte az üzemanyagár a védett szintet

cs3-szerkeszto