Belföld Kék Hírek

Baleset szemtanúit keresi a Szegedi Rendőrkapitányság

A Szegedi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya 06010/3842/2020. bűnügyi számon folytat nyomozást közúti baleset gondatlan okozása vétségének megalapozott gyanúja miatt.

A rendelkezésre álló adatok szerint egy személygépkocsi közlekedett 2020. december 1-jén 18 órakor Üllésen, a Dorozsmai úton, az Erdélyi utca felől a Szabadság tér irányába. Haladása során a Páduai Szent Antal Templom előtt balra kanyarodva, elsodorta az úttesttel párhuzamosan kialakított kerékpár- és gyalogúton gyalog közlekedő sértettet. Az asszony a baleset során nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.

A rendőrség kéri, hogy aki a fenti eseményt látta, esetleg felvételt készített róla, valamint érdemleges információval rendelkezik a balesettel kapcsolatosan, jelentkezzen a Szegedi Rendőrkapitányságon (6721 Szeged, Párizsi körút 16-22.). Telefonon bejelentés tehető a 06/62/562-400-as hívószámon, továbbá a 06-80/555-111-es „Telefontanú” zöldszámán, valamint a 112-es segélyhívó telefonszámon.

police.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Learatott tarló ég Csongrád külterületén

cs3_szerk2

Újabb, még erősebb földrengés rázta meg Csongrádot szombat este!

cs3_szerk2

Felborult egy autó Szentesnél

cs3_szerk2

Újabb sikeres rajtaütés Szentesen: kábítószer-kereskedőt és három fogyasztót fogtak el a rendőrök

cs3_szerk2

Kapu Tibor: egy csoda részese vagyok

cs3_szerk2

Nagy István: a magyar kormány nem nézi tétlenül a kialakult aszályhelyzetet

cs3_szerk2

Gulyás Gergely: az Otthon Start programmal nagyon nagyot léphet előre a fiatalok otthonteremtése

cs3_szerk2

Orbán Viktor hatalmas bejelentést tett: a kedvezmény bárhol, bárkinek elérhető lesz!

cs3_szerk2

Szeptembertől és januártól tovább emelkedik a szentesi és csongrádi tanárok és az óvónők bére

cs3_szerk2