Belföld

Csaknem négyszáz határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök a hétvégén

Péntektől vasárnapig 396 határsértővel szemben intézkedtek rendőrök és katonák – tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság az MTI-t.

    A rendőrség honlapján hétfőn közzétett statisztika szerint pénteken 72, szombaton 206, vasárnap 103 jogellenesen az ország területén tartózkodó külföldit tartóztattak fel, és kísértek át az ideiglenes biztonsági határzáron a katonák és a rendőrök. A román és ukrán határszakaszon 15 migránst fogtak el.
    Az elmúlt héten az ország területén 716 migránst tartóztattak fel, és kísértek vissza. Az előző héten – november 30-tól december 6-ig – a feltartóztatottak száma 1368 volt. A román, ukrán és horvát határszakaszon 65 migránst fogtak el a múlt héten. Embercsempészés miatt 11, határzár tiltott átlépése miatt három gyanúsított ellen indult eljárás – derül ki a rendőrségi összesítésből.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szijjártó Péter: Ukrajna mindenre kész a magyarországi választás befolyásolása érdekében

cs3-szerkeszto

Rekord mennyiségű hulladékot gyűjtöttek össze a mindszeni határban

cs3-szerkeszto

Egyszerre támadja az anyák és a 25 év alattiak adómentességét a Tisza Párt szakértője – minden kedvezménytől megfosztaná őket

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: védett árat vezetünk be minden magyar család és vállalkozás számára! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Rendkívüli kormányülést hívott össze Orbán Viktor az emelkedő energiaárak miatt + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Hatalmas Fidesz győzelem Kazincbarcikán az időközi választáson

cs3-szerkeszto

Folytatódik a napos, tavaszias idő a jövő héten is

cs3-szerkeszto

Robert Fico: Szlovákia kész blokkolni az Ukrajnának szánt háborús kölcsönt, ha szükséges

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: az ukránok el akarják takarítani a magyar kormányt, hogy létrejöjjön Magyarországon egy ukránpárti kormány

cs3-szerkeszto