Belföld Koronavírus

Már lehet a koronavírus elleni oltásra regisztrálni az interneten

Megnyílt a regisztráció lehetősége az interneten a koronavírus elleni védőoltásra – jelentette be a Miniszterelnöki Kabinetiroda államtitkára hétfő este a Facebook-oldalán.

  Dömötör Csaba közölte: a vakcinainfo.gov.hu weboldalon mindenki jelezheti az oltás iránti igényét.
    A regisztrációval egyben mindenki értesülhet a járvánnyal kapcsolatos legfrissebb információkról, és arról, hogy mikor kerül rá sor – tette hozzá.
    Közlése szerint az oltások akkor indulhatnak, amikor rendelkezésre áll a magyar hatóságok által jóváhagyott biztonságos vakcina, a folyamat egy oltási terv alapján zajlik majd.
    Felhívta a figyelmet arra, hogy az oltások sorrendjét nem a regisztráció időpontja határozza meg, hanem a veszélyeztetettség mértéke, továbbá elsőbbség illeti meg a védekezésben résztvevőket is.
    A tömeges oltás új szakaszt jelent majd a vírus elleni küzdelemben – fogalmazott az államtitkár.

koronavirus.gov.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Több új és megerősített támogatással segíti a kormány a sertéstartókat és sertéstenyésztőket a piaci nehézségek kezelésében

cs3-szerkeszto

Folytatódik a borult idő a hétvégén is, és a hőmérséklet is visszaesik

cs3-szerkeszto

Kiábrándult csongrádi tiszás: Az elmúlt időszak történései azt igazolják, hogy a Tisza egy felülről (bolsevik mintára) szervezett tekintélyelvű párt! 

cs3-szerkeszto

Itt a McDonald’s bejelentése: mutatjuk hol nyitja a következő vidéki éttermeit! 

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a nemzeti kormány azt teszi, amire az emberek felhatalmazták

cs3-szerkeszto

A Tisza pártból kiugrott szakértő kitálalt: tényleg adóemelésre és megszorításra készülnek, miközben a választási kampányban mást mondanak

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Magyarország az Európai Bíróságon támadja meg az orosz gáz importját tiltó rendeletet

cs3-szerkeszto

Jakab Péter és párttársa, a csanyteleki Kovács László is a DK-hoz igazolt

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter: Magyarország bírósági eljárást indít a jogi csalással született REPowerEU-rendelet ellen

cs3-szerkeszto