Sándorfalva

Óvintézkedésből megszüntetik a közösségi pontokat Sándorfalván

A 7/2020 (XI. 19.) -es polgármesteri utasítás értelmében a koronavírus járvány megfékezése okán a sándorfalvi önkormányzat megszünteti a gyülekezési pontokat.

Nem gondoltunk rá, hogy szükség lesz további korlátozásokra, de sajnálatos módon szükség van arra, hogy a közterület használati engedélyeket visszavonjuk és a közterületi padok ülőfelületét pedig eltávolítjuk, mert az azoknál történő gyülekezések fertőzési gócpontokká válhatnak.

Tudjuk, hogy a fiatalok számára ezek fontos szociális terek, de realizálnunk kell, hogy az ilyen találkozások most fertőzési veszéllyel járnak.

Korábban tudtuk fertőtleníteni ezeket a helyszíneket, de most, mikor fagypont alá is esik a hőmérséklet, ez már nem lehetséges, mert a fertőtlenítő szerünk vízbázisú. A víz alapú fertőtlenítő szer használata környezetbarát, de sajnos fagypont alatt hatástalan, emiatt szükséges az ilyen közösségi terek ideiglenes megszüntetése.

A polgármesteri utasítás részleteit a képeken látni.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Horváth Tamás is színpadra lép a Sándorfalvi Városnapon

cs3-szerkeszto

Megérkeztek az első feladatok Bárkányi Bencének, evés-ivás után jöhet(ne) a munka is

cs3-szerkeszto

Szűrőbusz érkezik Sándorfalvára: ingyenes vizsgálatok lesznek elérhetőek helyben

cs3-szerkeszto

Generációk találkozása a nyuszifészek mellett – Miért szeretik a húsvétot Sándorfalván?

cs3-szerkeszto

Bor, ízek és jókedv: jön a III. Sándorfalvi bor- és gasztro fesztivál

cs3-szerkeszto

Megnövekedett katonai járműforgalomra kell számítani Sándorfalva térségében

cs3-szerkeszto

Megsérült egy villanyoszlop, áramszünet nehezíti a szombatot Sándorfalván

cs3-szerkeszto

Robbantanak Sándorfalvánál, de nem kell félni, nem fog fájni

cs3-szerkeszto

Fejlődés józan ésszel: így építi a jövőt Sándorfalva + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto