Belföld Kék Hírek

Ittas sofőr borult fel autójával Kiskőrösön

Előzni akart, de nekiment egy betonoszlopnak és felborult autójával egy részeg sofőr hétfőn Kiskőrösön.

Egy személyautó Izsák felől közlekedett, amikor Kiskőrösön az Izsáki úton előzésbe kezdett. A manőver során a baloldali útpadkán egy betonoszlopnak ütközött, amelynek következtében felborult a jármű. Az autóban elsődleges információink szerint csak a sofőr utazott, aki megsérült a baleset során, őt a kiérkező mentők a kiskunhalasi kórházba szállították. Úgy tudjuk, az érvényes vezetői engedéllyel sem rendelkező csengődi férfit a reggeli órákban már előállították ittas vezetés miatt, majd miután hazament, ismét autóba ült, majd Kiskőrösön balesetet szenvedett. A helyszínelés idejére az Izsáki út érintett szakaszát lezárták a forgalom elől. A baleset pontos körülményeit a Kiskőrösi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: a Patrióták az erős és szuverén nemzetek Európáját építik

cs3-szerkeszto

Kezdődik: LMBTQ-színekbe borult Budapest

cs3-szerkeszto

Sulyok Tamás jelezte, hogy jogi eszközök alkalmazásával is ellenáll az eltávolítását célzó erőfeszítéseknek

cs3-szerkeszto

Szőlő utcai ügy – Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője

cs3-szerkeszto

Újabb áremelkedés: hamarosan drágábban telefonálhatunk

cs3-szerkeszto

Érkezik a kánikula, szombattól érvénybe lép a másodfokú hőségriasztás

cs3-szerkeszto

Itt az újabb megszorítás: azonnali hatállyal megszűnik a fix 3%-os hitelkamat

cs3-szerkeszto

Újabb tanú került elő: a Kontroll szerinte valóban fizetett Bangó Sándornak + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto