Szentes

Körforgalom kivitelezési munkák kezdődtek Szentesen

Compasses and model house put on a house plan.

A Szentes Városellátó NKft. megkezdte a Szentes, Vásárhelyi út – Béke utca – Báthori utcai csomópontban a tervezett körforgalom kivitelezési munkáit.

Az egyes munkafázisokat időleges és részleges forgalomkorlátozásokkal, a csomóponton belüli tereléssel végzik. A belső gyűrű elemeinek elhelyezése idején (legfeljebb 1 nap) a környező utcákba való elterelés is történhet (ha szükség lesz rá, akkor ezt táblák fogják mutatni). A kivitelezés várható időtartama az aszfalt burkolat felújítása nélkül legfeljebb 2 hónap. Kérik, hogy aki teheti, kerülje el a csomópontot. A csomóponton áthaladók menetidő növekedéssel számoljanak.

A Szentes Városellátó NKft.kéri, hogy kihelyezett forgalomterelő táblákat fokozottan figyeljék, és azok utasítását tartsák be!

A kiemelt kép illusztráció/Envato Elements



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Élettársának eltörte az állkapcsát, másik ismerősét halálra verte egy férfi Szentesen

cs3_szerk2

Arany- és ezüstminősítést szereztek a szentesi HMG táncos diákjai Martfűn

cs3_szerk2

Szentesen is újra támadnak az „aranyláncos” csalók – ne dőljünk be a kamu sztorinak!

cs3_szerk2

Éremeső a Hód Kupán – remekeltek a szentesi úszók Hódmezővásárhelyen

cs3_szerk2

Mozgás, öröm, agytorna – bemutatóval egybekötött előadás lesz a Szentes Városi Könyvtárban

cs3_szerk2

Szentesen készült a tanyavilág Rolls-Royce-a

cs3_szerk2

„Ő volt a mi igazgató bácsink” – Emlékezés Négyesi Jánosra, a Damjanich Általános Iskola nyugalmazott igazgatójára

cs3_szerk2

Traktorral ütközött egy vonat, még délután is késések lehetnek Szentes és Szolnok között

cs3_szerk2

Negyven éves lett a “Kisér szíve” + GALÉRIA!

cs3_szerk2