Belföld Kék Hírek

Árokba lökte a személyautót egy kamion az 54-es főúton

Kamion és egy Toyota Yaris személyautó ütközött össze az 54-es főúton, Soltvadkert térségében.

A járművek Bócsa irányába tartottak, amikor az elől haladó személyautó balra, egy földútra le akart kanyarodni. Ezt nem vette észre a kamion sofőrje és már féktávolságon belül kezdte meg a vészfékezést, de nem tudta megállítani az üzemanyagot szállító szerelvényt, és a személyautó hátuljának ütközött, ami ettől az árokba csapódott. Mint megtudtuk, a Toyotát vezető idős hölgyet súlyos sérülésekkel szállították a kecskeméti megyei kórházba. A helyszínelés idejére félpályán lezárták a főutat, a forgalom rendőri irányítás mellett haladt. A baleset körülményeit a Kiskőrösi Rendőrkapitányság munkatársai vizsgálják.

A mostani baleset helyszínén, pontosan egy évvel ezelőtt történt tragédia: akkor egy 35 éves soltvadkerti nő előzés után csapódott fának, kirepült az autóból és meghalt.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Itt a Tisza Párt titkos dokumentuma – zavargásokat szervezhetnek

cs3-szerkeszto

Farkas Sándor: a választás tétje a béke és a biztonság

cs3-szerkeszto

Szabó István: A választók a nyugalomról és a jövőről döntenek + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Professzorok Batthyány Köre: a hazának Orbán Viktorra van szüksége

cs3-szerkeszto

Magyar Péter pániküzemmódban: több ezer településvezetőt fenyegetett meg

cs3-szerkeszto

Rendkívüli nyitvatartás a választás hétvégéjén a kormányablakokban

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Vasárnap sorsot választunk a hazánknak, nemzeti egységet hirdetünk!

cs3-szerkeszto

Alapjogokért Központ: Stabil jobboldali többség születhet az egyéni választókerületekben

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: azért kellett hozzányúlni a stratégiai olajtartalékhoz, mert Zelenszkij elzárta a Barátság kőolajvezetéket

cs3-szerkeszto