Belföld

Több mint kétszázötven határsértő ellen intézkedtek a hétvégén

269 határsértő ellen intézkedtek a rendőrök és a katonák péntektől vasárnapig – tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.

    A rendőrség honlapján olvasható statisztika szerint pénteken 75, szombaton 81, vasárnap 67 jogellenesen az ország területén tartózkodó külföldit tartóztattak fel, és kísértek át az ideiglenes biztonsági határzáron. A román, horvát és ukrán határszakaszon 46 határsértőt fogtak el.
    Az elmúlt héten az ország területén 486 határsértőt tartóztattak föl, és kísértek vissza. A megelőző héten – augusztus 17-étől 23-áig – ez a szám 478 volt. A román, ukrán és horvát határszakaszon 56 embert fogtak el az elmúlt héten. Embercsempészés miatt 11 gyanúsított ellen indult eljárás – derül ki a rendőrségi összesítésből.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Magyarország destabilizációjára figyelmeztet Schiffer András

cs3-szerkeszto

Mi Hazánk: Kapitány István és a Tisza ne veszélyeztessék a hazai üzemanyag-ellátást!

cs3-szerkeszto

Újabb üzemanyag-drágulás jön péntektől 

cs3-szerkeszto

Alkotmányos patthelyzet alakulhat ki a tiszás alaptörvény-módosítás miatt

cs3-szerkeszto

Brutális áremelkedés jön a benzinkutakon, és már a védett ár sem jelent mentőövet

cs3-szerkeszto

Bárkányi Bence is megszavazta a jogállam lebontását

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Ha az elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni

cs3-szerkeszto

Megszavazták az alaptörvény módosítását

cs3-szerkeszto

Áder János: Meg kell állítani a politikai lincshangulatot

cs3-szerkeszto