Belföld Kék Hírek

Házfalnak csapódott egy BMW Jánoshalmán

Egy BMW terepjáró Jánoshalmán haladt a Rákóczi Ferenc utcán, majd a Dózsa György utcára, Hajós irányába akart bekanyarodni, de a sofőr elvesztette az uralmát az autó felett, kidöntött egy közúti útirányjelző táblát, felhajtott a járdára, majd a régi könyvtár falának csapódott.

A férfi az összetört autójával megpróbálta elhagyni a helyszínt, de a Mélykút felől érkező rendőrök észrevették, és megállították. Úgy tudjuk, a helybéli sofőrnél felmerült az ittasság gyanúja, így őt a rendőrök vérvételre előállították. A terepjáró eleje teljesen összetört, személyi sérülés azonban nem történt. Az csak a szerencsének köszönhető, hogy a járdán éppen nem volt senki.

A baleset körülményeit a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság munkatársai vizsgálják.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Egész héten meleg, napos idő várható

cs3-szerkeszto

Teljesen kiborultak az emberek Baka András jelölésétől, szerintük Magyar Péter átverte őket

cs3-szerkeszto

Részegen döntötte ki a nagymágocsi Selfie-pontot – egy napon belül elfogták a rendőrök

cs3-szerkeszto

A tetejére borult egy autó Csongrád közelében, teljes útzár mellett mentenek

cs3-szerkeszto

Milliókat csaltak ki idősektől Szentes környékén – újra támadnak az „unokázós” csalók

cs3-szerkeszto

Bod Péter Ákos: Itt az idő a rezsicsökkentés kivezetésére

cs3-szerkeszto

Lebukott a csongrádi drogdíler: kiskorúnak adott el kábítószert

cs3-szerkeszto

Kiszámolták, hogy eddig hány milliárd forintot égetett el Magyarország a Paksi Atomerőmű leállása miatt: erre biztosan nem lesz büszke Kapitány István

cs3-szerkeszto

Amiről Magyar Péter hallgat: Sokszorosan drágábban jön az áram?

cs3-szerkeszto