Belföld Kék Hírek

Lószállító és traktor ütközött Kecel közelében

Egy lószállító utánfutót vontató személyautó és egy traktor ütközött össze Kecel és Öregcsertő között, az 5301-es úton. A járművek Kecel irányába tartottak, amikor a traktor balra, egy dűlő útra akart lekanyarodni.

A személyautóban utazók elmondták, a traktoros nem használt irányjelzőt, ők pedig már előzték a járműszerelvényt, ezért összeütköztek. A személyautó a vontatmányával együtt a bal oldali árokba csapódott. Úgy tudjuk, a ló megsérült, a tulajdonosai azonnal állatorvoshoz szállították. A baleset során személyi sérülés nem történt, információink szerint a vétkes sofőr elismerte a felelősségét.

A műszaki mentés ideje alatt a fél útpályát lezárták.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: Minden eszközt bevetnek az ukránok, hogy ukránbarát Tisza-kormány legyen Magyarországon

cs3-szerkeszto

Nem a gyerek tehet róla, mégis ő húzza a rövidebbet

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: nem szabad megengednünk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon + GALÉRIA!

cs3-szerkeszto

Külföldi titkosszolgálati akció indult Szijjártó Péter ellen, egy magyar újságíró is nyakig benne van

cs3-szerkeszto

Elérte Európát az iráni háború, lángokban áll egy izraeli fegyvergyár Csehországban

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: az első csatát megnyertük, a második április 12-én lesz

cs3-szerkeszto

Bántalmazta az apját és a rokonaira is rátámadt egy férfi Csongrádon

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: csak nemzeti egységgel lehet kimaradni a háborúból, újítsuk meg a április 12-én a háborúellenes szövetségünket

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a tiszások elhitték, hogy Magyarországon lehet ukránbarát politikával választást nyerni

cs3-szerkeszto