Belföld

Mától ismét az első ajtón kell felszállni a Volánbuszokra

Mától ismét az első ajtón kell felszállni a Volánbusz Pest megyét és Budapestet nem érintő járataira, és bizonyos feltételekkel jegyet, bérletet is lehet vásárolni a buszvezetőktől.

    A buszon egyszerre egy jegyet vagy bérletet vásárló utas lehet, a többieknek a peronon kell várakozniuk egymástól másfél méteres távolságra.
    A jegyvásárlás miatt nem állítanak fel buszvezetőt elhatároló kordont, de az első üléssorokat lezárják, azokon nem lehet utazni.
    Május 4-től kötelező a szájmaszk viselése a Volánbusz járatain, az autóbusz-állomásokon, várótermekben, pénztáraknál és személyes ügyfélszolgálati pontokon, az utazás során pedig be kell tartani a másfél méteres távolságot.

Forrás: MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szabó István: Megmutatjuk a Világnak, hogy Magyarországon az emberek a béke mellett állnak! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Optimista fordulat a gazdaságban: derűlátás jellemzi a magyarokat

cs3-szerkeszto

Donald Trump két napon belül ígért döntést a Vlagyimir Putyinnal tervezett találkozót illetően

cs3-szerkeszto

Kiszivároghatott a budapesti békecsúcs lehetséges időpontja – Moszkva reagált

cs3-szerkeszto

Magyarország újabb kutatóűrhajóst küld a Nemzetközi Űrállomásra

cs3-szerkeszto

Magyarországnak szabadnak kell maradnia

admin

Tűz a MOL finomítójában, az üzemanyag-ellátás biztosított

admin

A teljesítményarányos bérezéssel már 6000 tanár keresete emelkedett egymillió forint fölé

admin

Friss felmérés: nőtt a Fidesz előnye, megtorpant a Tisza Párt