Belföld

Nyárias időre számíthatunk

Spring in the forest

A hétvégére nyugatias áramlással egyre melegebb légtömegek áramlik a Kárpát-medencébe, ennek hatására egyre inkább erősödik a nappali felmelegedés. Több helyen is meghaladhatja a hőmérséklet a 25 fokot, azaz nyári napokra készülhetünk – közölte oldalán az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Szombatra változó vastagságú, elsősorban magasszintű felhőzet szűri hol jobban, hol kevésbé a napsütést, illetve többnyire kevés gomolyfelhő is képződik.

Délutántól a Dunántúl nyugati része fölé besodródhat egy-egy zápor, esetleg zivatar, másutt csapadék nem várható.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 22 és 27 fok között alakul. Késő estére általában 11 és 18 fok közé hűl le a levegő.

hirado.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Megalakult az új Országgyűlés

cs3-szerkeszto

Június végétől indulnak Retró Istria Expresszek az Adriára

cs3-szerkeszto

Ezermilliárdok kultúrára: kormánykritikus művészeknek is jócskán jutott az állami pénzekből

cs3-szerkeszto

Gulyás Gergely: a Fidesz-KDNP normális ellenzékként fog viselkedni

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Kivezettük az országot a válságból, nem fogjuk kidobni az utóbbi 16 évünket! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Az Európai Bizottság vizsgálata nem talált biztonsági réseket a Magyarország által állítólag Oroszországnak kiszivárogtatott infók ügyében

cs3-szerkeszto

Visszalép a miniszteri jelöléstől Magyar Péter sógora

cs3-szerkeszto

Bíróság előtt a Facebookon fenyegetőző férfi

cs3-szerkeszto

Kifogásolja a Mi Hazánk, hogy az alakuló ülésen elhangozzon az uniós és a cigány himnusz, valamint a Tavaszi szél

cs3-szerkeszto