Belföld

Két személyautó és egy kamion ütközött össze a 4-es főúton Szolnoknál

Ketten súlyosan megsérültek, amikor két személyautó és egy kamion ütközött össze a 4-es főúton Szolnok elkerülő szakaszán.

Debrecen felé haladt a kamion, amikor a mögötte lévő román Volkswagen megakarta előzni, de eközben a kamion oldalának csapódott, majd frontálisan összeütközött a szemből érkező magyar Renault gépkocsival. Az ütközéstől mindkét személyautó az árokba sodródott. A benne ülő sofőröket a tűzoltók csak feszítővágó segítségével tudták kiszabadítani, majd mindkettőjüket súlyos sérülésekkel szállították a mentők kórházba.

A helyszínelés és a mentés idejére teljesen lezárták a 4-es főút ezen szakaszát, emiatt hatalmas torlódás alakult ki az amúgy is nagy forgalmú úton. Korábban ezen a helyen már több súlyos és halálos baleset is történt.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Lázár János: ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el

cs3-szerkeszto

Mentőszolgálat: már több mint kétmillió ember kapott ellátást az ügyeletekben

cs3-szerkeszto

Stabilan vezet a Fidesz, üvegplafon a Tisza felett

cs3-szerkeszto

Magyar Péter ezt is elintézte: Kapuvár és Csongrád egy választókerület, és naná, hogy csongrádi a jelöltjük

cs3-szerkeszto

Óriási veszteség: elhunyt Kálloy Molnár Péter színművész

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter: az idei az Európai Unió elszigetelődésének éve volt

cs3-szerkeszto

A gyerekektől is elvenné a Tisza az ingyenes egészségügyi ellátást + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Csongrádiak a fővárosi ünnepi fényben, ahol óriási volt az érdeklődés az első adventi hétvégén + VIDEÓ + FOTÓK!

cs3-szerkeszto

Legújabb felmérés: Fidesz 47, Tisza 40

cs3-szerkeszto