Belföld

Egy személy sérült meg amikor autójával fának csapódott és felborult Kecskemétnél

Egy fiatalember sérült meg, amikor autójával egy másik gépkocsinak ütközött, majd fáknak csapódott és felborult Kecskemétnél, az 5-ös főúton.

Lajosmizse felől haladt a Volkswagen, amikor a négysávos úton, az egyenes szakaszon összeütközött egy másik autóval, majd árokba hajtott, ahol több fát is kidöntött, utána többször felborult, végül a kerekein állt meg.

Információnk szerint a Volkswagent vezető 20 év körüli fiatalembert a mentők kórházba szállították, a másik autóban ülő nem sérült meg.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Kiszivárogtak a Medián valódi számai: kényelmes Fidesz-többséget mérnek Hann Endréék

cs3-szerkeszto

Ellenőrizze a választáshoz szükséges okmányai érvényességét!

cs3-szerkeszto

Magyar Péter volt embere ledobta az atomot: közzétette a Tisza energiapolitikai tervezetét, ami nem kicsit fájna, hanem nagyon

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter: ahogy közeledik a választás napja, úgy válik egyre nyíltabbá az ukrán beavatkozás

cs3-szerkeszto

A tiszás informatikus bevallotta: külföldi titkosszolgálatok szervezhették be, egy későbbi akcióra készíthették fel

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon

cs3-szerkeszto

Tisza-jelölt: dehidratáljuk Magyarországot! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szabó István kőkemény választ adott a budapesti pártvezér rágalmaira! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor felszólította Zelenszkijt, hogy azonnal parancsolja haza az ügynökeit + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto