Belföld

Pénteken is országszerte tartósan ködös lesz az idő

Driving in Dense Fog at Night

Péntekre is az egész országra figyelmeztetést adott ki a tartós, sűrű köd veszélye miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Az MTI-hez csütörtök este eljuttatott veszélyjelzésében azt írták: folytatódik a borult, párás idő az ország döntő részén, többfelé sűrű (zúzmarás) köddel. A borult területeken kialakulhat ónos szitálás, hószállingózás, szemcsés hó.
    Az előrejelzés szerint pénteken a leghidegebb órákban mínusz 6 és 0, napközben mínusz 2 és plusz 3 fok között alakul a hőmérséklet, de ahol kisüt a nap, ennél pár fokkal több is lehet. A hétvége további részében is borús, párás idő várható.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: a Patrióták az erős és szuverén nemzetek Európáját építik

cs3-szerkeszto

Kezdődik: LMBTQ-színekbe borult Budapest

cs3-szerkeszto

Sulyok Tamás jelezte, hogy jogi eszközök alkalmazásával is ellenáll az eltávolítását célzó erőfeszítéseknek

cs3-szerkeszto

Szőlő utcai ügy – Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője

cs3-szerkeszto

Újabb áremelkedés: hamarosan drágábban telefonálhatunk

cs3-szerkeszto

Érkezik a kánikula, szombattól érvénybe lép a másodfokú hőségriasztás

cs3-szerkeszto

Itt az újabb megszorítás: azonnali hatállyal megszűnik a fix 3%-os hitelkamat

cs3-szerkeszto

Újabb tanú került elő: a Kontroll szerinte valóban fizetett Bangó Sándornak + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto