Szentes

Hamis recepteket használt Szentesen, keresik a rendőrök

A rendőrök az állampolgárok segítségét kérik egy férfi azonosításában, aki hamis recepteket felhasználva akart gyógyszerekhez jutni több belvárosi patikában, Szentesen.

A Szentesi Rendőrkapitányság 06050/445/2019. bűnügyi számon, hamis magánokirat felhasználásának vétsége gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen.

A gyanú szerint az elkövető 2019. november 8-án 13 óra és 14 óra között, összesen három belvárosi patikában akart hamis recepttel vényköteles gyógyszert kiváltani. Az egyik helyen sikerrel járt, míg a másik két üzletből vásárlás nélkül távozott, miután az alkalmazottak kételkedtek a recept hitelességében.

A rendőrség kéri, hogy aki a videófelvételen látható férfit felismeri, tartózkodási helyével, vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Szentesi Rendőrkapitányságon (6600 Szentes, Kossuth Lajos u. 43.). A névtelenség megőrzése mellett telefonon bejelentés tehető a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjában a 06-62/562-400-as hívószámon vagy az ingyenesen hívható 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Változik a vérvételi ellátás rendje a szentesi kórházban

cs3-szerkeszto

Baranyi László: Bármely folyó árad is, az árhullám bizonyos idő után levonul!

cs3-szerkeszto

Ma indul a szezon, újra kinyit a Krimó Szentesen

cs3-szerkeszto

Kiemelkedő helyen végeztek a szentesi Horváth Mihály Gimnázium diákjai a Hungarikum Vetélkedőn

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákokat is díjaztak a „Tankerület Büszkesége” ünnepségen

cs3-szerkeszto

Csongrádon szerezte be, Szentesen árulta a drogot a család, akik ellen most vádat emeltek

cs3-szerkeszto

Hármas karambol történt Szentesen, tűzoltók és mentők is érkeztek a helyszínre

cs3-szerkeszto

Szentes polgármesterét is elzavarná Magyar Péter

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákjait is díjazta a HSZC

cs3-szerkeszto