Belföld

Mintegy háromszáz határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök a hétvégén

A rendőrök 285 határsértővel szemben intézkedtek péntektől vasárnapig – tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.

    A rendőrség honlapján olvasható statisztika szerint pénteken 75, szombaton 88, vasárnap 83 jogellenesen az ország területén tartózkodó külföldit tartóztattak fel és kísértek át az ideiglenes biztonsági határzáron. A román és a horvát határszakaszon 39 migránst fogtak el, hat gyanúsított ellen embercsempészés miatt indult eljárás.
    Az elmúlt héten az ország területén összesen 669 migránst tartóztattak fel és kísértek vissza a rendőrök. Az azt megelőző héten – december 2-tól 8-ig – ez a szám 630 volt. A román és a horvát határszakaszon 116 migránst fogtak el az elmúlt héten – derül ki a rendőrségi összesítésből.

MTI

Kiemelt kép illusztráció



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: az ukránok el akarják takarítani a magyar kormányt, hogy létrejöjjön Magyarországon egy ukránpárti kormány

cs3-szerkeszto

10 ezer forintért öletne embert a szentesi tiszás, aki ellen körözést adott ki a rendőrség

cs3-szerkeszto

Szabó István: kiállunk Orbán Viktor mellett! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Zelenszkij életveszélyesen megfenyegette Orbán Viktort

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Magyarország készültségben! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

NGM: egyre többet költenek a családok, 3,5 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter: a legfontosabb feladatunk, hogy Magyarországot soha ne engedjük belerángatni a háborúba

cs3-szerkeszto

Csütörtöktől tovább drágulnak az üzemanyagok – továbbra sem üzemel a Barátság vezeték

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a kimaradás a következő négy év kulcsszava

cs3-szerkeszto