Belföld

Nem adott elsőbbséget, egy asszony megsérült

Egy ember megsérült, amikor összeütközött két személyautó a Bács-Kiskun megyei Izsák közelében.

Úgy tudjuk, az Izsák felől érkező autó balra akart kanyarodni, és nem vette észre a szemből érkező személykocsit, amely már nem tudta elkerülni az ütközést és belerohant a Mercedes oldalába. A vétlen autót vezető nő megsérült a balesetben, őt a mentők a kórházba szállították. A műszaki mentés és a helyszínelés ideje alatt rendőrök irányították a forgalmat. A baleset körülményeit a Kiskőrösi Rendőrkapitányság vizsgálja. 

Fotók: Donka Ferenc 



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula

cs3-szerkeszto

A DK is új elnökséget választott

cs3-szerkeszto

Adorján Bélát választotta újra elnökévé a Jobbik

cs3-szerkeszto

Újraválasztották a Fidesz elnökének Orbán Viktort + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Ősszel eljön az ellenállás, a patrióták nagy nemzeti mozgalmának az ideje

cs3-szerkeszto

Kivezetik a kamatstopot, több mint kétszázezren kerülnek nehéz helyzetbe

cs3-szerkeszto

Életbe lépett a migrációs paktum – komoly terhek várhatnak Magyarországra

cs3-szerkeszto

Leszámolás: Magyar menesztette annak a Kehinek a vezetőjét, amely súlyos problémákat tárt fel a korábban általa vezetett Diákhitel Központnál

cs3-szerkeszto

Stefan Streit: Újra szabad a garázdálkodása a bankoknak és multiknak

cs3-szerkeszto