Belföld

Súlyos baleset történt Szeremle határában, egy gyereket mentőhelikopter szállított kórházba

Eddig tisztázatlan körülmények között árokba hajtott majd felborult egy személygépkocsi a Bács-Kiskun megyei Szeremle határában.

Úgy tudjuk, az autót megelőzte egy másik személyautó, amelynek a sofőrje a tükörben már csak azt látta hogy az előzött jármű beszitál, majd lesodródik az útról és az árokban a tetejére borul. A balesetet szenvedett autóban négyen utaztak, egy hölgy, egy 18, egy 10, és egy 8 éves kisfiú. Információink szerint az egyik gyerek súlyosan megsérült, hogy mentőhelikopterrel kellett elszállítani, míg a másik két fiút könnyebb sérülésekkel vitték el a mentők. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat földútra terelték. A baleset körülményeit a Bajai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.  

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Ne lepődj meg: változik az MVM Next e-számla-értesítők megjelenése

cs3_szerk2

MAGOSZ – NAK: a Tisza Párt az ukrán gazdák érdekeit védi a magyar gazdákkal szemben

cs3_szerk2

Ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet

cs3_szerk2

Nem távozik a kánikula: másodfokú hőségriasztás lép életbe hétfőtől

cs3_szerk2

Perlaky-Papp József: Annyit elárult a vita, hogy a Tisza továbbra sem tesz kísérletet a kormányzóképességének bizonyítására

cs3_szerk2

Takács Péter: a Tisza Párt egészségügy elleni propagandája nem fog eredményre vezetni

cs3_szerk2

Kapu Tiborék csatlakoztak a Nemzetközi Űrállomás legénységéhez + VIDEÓ!

cs3_szerk2

ÉLŐ VIDEÓN követhető, ahogy Kapu Tibor és az Ax-4 legénysége megérkezik a Nemzetközi Űrállomásra

cs3_szerk2

Rétvári Bence: jövőre 3919 milliárd forint jut az egészségügyre

cs3_szerk2