Belföld

Egy gyermek sérült meg, amikor árokba borult egy autó a Tiszakécske határában

Szentkirály felől haladt a Citroen személygépkocsi, amikor eddig ismeretlen okból letért az útról, majd árokba hajtott, ahol többször felborult.

Az autóban ülő 10 éves kislány sérült meg, őt a mentők kórházba szállították. A balesetben közrejátszhatott a hőség is (a helyszínen 37,5 fokot mutatott a hőmérő), mert az egyenes szakaszról tért le a jármű, de ennek okát még vizsgálják. A tűzoltók áramtalanították a gépkocsit, a helyszínelés idejére félpályás útzár volt érvényben.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: az ukránok el akarják takarítani a magyar kormányt, hogy létrejöjjön Magyarországon egy ukránpárti kormány

cs3-szerkeszto

10 ezer forintért öletne embert a szentesi tiszás, aki ellen körözést adott ki a rendőrség

cs3-szerkeszto

Szabó István: kiállunk Orbán Viktor mellett! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Zelenszkij életveszélyesen megfenyegette Orbán Viktort

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Magyarország készültségben! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

NGM: egyre többet költenek a családok, 3,5 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter: a legfontosabb feladatunk, hogy Magyarországot soha ne engedjük belerángatni a háborúba

cs3-szerkeszto

Csütörtöktől tovább drágulnak az üzemanyagok – továbbra sem üzemel a Barátság vezeték

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a kimaradás a következő négy év kulcsszava

cs3-szerkeszto