Csongrád

Megújult a Csongrádi Járási Hivatal épületének tetőszerkezete

Augusztus 1-én, csütörtökön dr. Mikecz Péter, a megyei kormányhivatal főigazgatója, valamint Farkas Sándor miniszterhelyettes, a térség országgyűlési képviselője sajtóesemény keretén belül jelentették be, hogy a hivatal tetőszerkezetének felújításával lezárult a Csongrádi Járási Hivatal épület-korszerűsítési folyamata.

A jelenlegi felújítás 43 millió forintból valósult meg, ebből a kivitelező kicserélte az épület héjazatát, pótolta a fedélszerkezet elemeit, páraáteresztő, vízzáró alátétfóliát kapott a szerkezet, a fafelületet faanyagvédő szerrel kezelte és kicserélte az ereszcsatornákat. A korábbi, energetikai beruházás során felszerelt napelem táblákat is le- és visszaszerelték, a rendszer rendeltetésszerűen üzemel.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Közel 140 rajttal rendezték meg a XIII. Serházzugi Hosszútávúszó Versenyt a Kis-Tiszán

cs3-szerkeszto

1370 sikeres vizsga, 1370 új lehetőség – eredményesen zárult a 2025/2026-os tanév a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrumban

cs3-szerkeszto

Komlósiné Rácz Nikolett: Volt rossz járda, nincs rossz járda

cs3-szerkeszto

Három csongrádi iskola is arany minősítést szerzett az Aktív Iskola Programban

cs3-szerkeszto

Megválasztották Csongrád Város Borát és a közönség kedvenceit

cs3-szerkeszto

Szentesi fiatal csatlakozott a csongrádi tűzoltókhoz – valóra vált Alekszandr álma

cs3-szerkeszto

A Bölcső Nagycsaládosok Csongrádi Egyesülete is részt vett a Kárpát-medencei Magyar Családok Találkozóján

cs3-szerkeszto

Világranglista-vezetőként lett Európa-bajnok a csongrádi kötődésű Kovács Marcell

cs3-szerkeszto

Játékosokat keres a Csongrádi-Tiszapart Sport Egyesület

cs3-szerkeszto