Belföld

Két személyautó és egy kamion karambolozott Kiskunhalason

Hárman megsérültek abban a balesetben, amely a Bács-Kiskun megyei Kiskunhalason, a Szabadkai út és az Átlós kereszteződésében történt. A balesethez a város hivatásos tűzoltói érkeztek ki, akik áramtalanították a kamiont és a személyautókat.

A balesetet okozó román rendszámú Opel személyautó magyar sofőrje kamerán kívül elmondta, az Átlós úton haladt a Szabadkai út felé, a szembe sütő nap miatt nem vette észre a STOP táblát, és fékezés nélkül behajtott a kereszteződésbe, ahol összeütközött a városból kifelé tartó Volkswagen személyautóval, majd mindkét jármű frontálisan nekicsapódott egy szemből érkező kamionnak. Úgy tudjuk, a kamion sofőrje látta, hogy az Opel nem fog lassítani, ezért már fékezett, amikor a két jármű nekicsapódott. A balesetben hárman sérültek meg, az Opelből két középkorú nőt, és a Volkswagenből az autót vezető nőt szállították a mentők kórházba. A kereszteződést a mentési munkálatok idejére teljesen lezárták.

Fotók: Donka Ferenc 

  



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: a Tisza párt és Brüsszel összeesküdött a magyarok ellen

cs3_szerk2

Sokan várták ezt a bejelentést: folytatódnak az árletörések! + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Azzal büszkélkedik a Tisza, hogy egyelőre megakadályozták a kórházak, közszolgáltatások, szociális szolgáltatások fejlesztését

cs3_szerk2

Színes egyéniség: szivárványos zászló alatt vonult Varga Ferenc

cs3_szerk2

Hét éve ilyenkor már kígyóztak a kígyók + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, eredményes a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen

cs3_szerk2

A banki díjak csökkentéséről állapodott meg Varga Mihály a Bankszövetséggel

cs3_szerk2

Tiszafüreden és Tiszakécskén a Fidesz, Mosonmagyaróváron a helyi civil jelölt nyerte az időközi választást

cs3_szerk2

Múltunkban a jövőnk – Határon Túli Honismereti Vetélkedő volt Csongrádon

cs3_szerk2