Belföld

Vonattal ütközött össze egy autó Kunszentmárton és Csépa között

Egy személy súlyosan megsérült, amikor személyautó ütközött vonattal a Jász-Nagykun Szolnok megyei Csépa határában.

Kunszentmárton felől haladt Kiskunfélegyháza felé a vonat, amikor összeütközött a neki balról érkező Seat személyautóval, amit maga alá gyűrt és mintegy 60 méteren át tolta maga előtt. Az autóban egyedül utazó középkorú nő súlyosan megsérült, őt a mentők kórházba szállították. A helyszínen látható, hogy a fényjelzőkészülék jól működhetett, de a szembe sütő nap valószínű elvakította a sofőrt és ezért nem láthatta a tilos jelzést. Úgy tudjuk, hogy a vonaton senki nem sérült meg. A baleset pontos körülményeit a rendőrség még tovább vizsgálja. A műszaki mentést nehezítette, hogy a gépkocsi a vonat alá gyűrődött.

Fotók: Donka Ferenc  



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: a Patrióták az erős és szuverén nemzetek Európáját építik

cs3-szerkeszto

Kezdődik: LMBTQ-színekbe borult Budapest

cs3-szerkeszto

Sulyok Tamás jelezte, hogy jogi eszközök alkalmazásával is ellenáll az eltávolítását célzó erőfeszítéseknek

cs3-szerkeszto

Szőlő utcai ügy – Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője

cs3-szerkeszto

Újabb áremelkedés: hamarosan drágábban telefonálhatunk

cs3-szerkeszto

Érkezik a kánikula, szombattól érvénybe lép a másodfokú hőségriasztás

cs3-szerkeszto

Itt az újabb megszorítás: azonnali hatállyal megszűnik a fix 3%-os hitelkamat

cs3-szerkeszto

Újabb tanú került elő: a Kontroll szerinte valóban fizetett Bangó Sándornak + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto