Belföld

Egy nő sérült meg az 55-ös főúton történt balesetben

Egy nő sérült meg az 55-ös főúton történt balesetben, amikor árokba hajtott személyautójával a Mátételke és Csávoly közötti szakaszon.

Az autó eddig tisztázatlan körülmények között az árokba csapódott, ahol átpördült, majd a menetiránnyal szemben állt meg a jármű a mély vízelvezető árokban. Valószínű, hogy a balesetben közrejátszhatott a közel 37 fokos fóróság is. A bácsalmási önkormányzati tűzoltók vonultak ki a balesethez, amely miatt az érintett útszakaszon félpályán haladt a forgalom. Az egység áramtalanította a gépkocsit. A nőt a mentők a bajai kórházba szállították.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Brutális, 1300 milliárdos megszorításra készül a Tisza Párt, Magyar Péterék teljes gazdasági terve nyilvánosságra került

cs3-szerkeszto

Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya

cs3-szerkeszto

Sosem látott mértékű támogatást biztosítanak a gyermeket vállaló pároknak

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: az orosz-ukrán háború és Európa sorsfordító pillanathoz érkezett

cs3-szerkeszto

Halálos fenyegetéseket kap Rónai Egon az Orbán-interjú óta, az ATV feljelentést tesz

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba

cs3-szerkeszto

Vármegyénkben is sorra szűnnek meg a Tisza-szigetek

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Ursula von der Leyen megint plusz pénzt kért Ukrajna és a háború finanszírozására

cs3-szerkeszto

Az ukrajnai aranyozott WC és a magyarországi uniós források összefüggése – Szénászky Zsolt véleménye + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto