Szentes

Gyönyörű fotókon a Szentesre érkező zivatar

Csütörtök délután látványos és hirtelen érkező zivatar csapott le Szentesre, amely bár gyorsan továbbvonult, rövid időre komoly szelet, esőt és sötét égboltot hozott magával. A vihar közeledtét azonban volt, aki nem ijedtséggel, hanem fényképezőgéppel fogadta.

Egyik olvasónk, Jeepes Lali lélegzetelállító képeken örökítette meg, ahogy a sötét, gomolygó felhők fokozatosan beterítették a várost. A felvételeken jól látszik, ahogy a viharfelhők alól még áttör a délutáni napfény, különleges kontrasztot teremtve a táj és az ég között.

Bár a zivatar rövid ideig tartott, a látvány sokak figyelmét felkeltette. Komolyabb károkról vagy beavatkozásról nem érkezett jelentés, a vihar inkább csak a hangulatával és látványával hívta fel magára a figyelmet.

Köszönjük olvasónknak a képeket – a természet ismét megmutatta drámai, mégis lenyűgöző arcát Szentes felett.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Örömhír: Előkerült a napokig keresett szentesi fiatal

cs3_szerk2

Nincs víz Szentes egy részén, mutatjuk, miért száradtak ki a csapok!

cs3_szerk2

Farkas Nikolett: A járdák és padok használhatatlanok, gépjárművek mennek tönkre

cs3_szerk2

Cs3.hu Család, itt az ideje ismét segíteni! Eltűnt egy 28 éves szentesi férfi, a rendőrség a ti segítségeteket kéri!

cs3_szerk2

Vonat és kisbusz karambolozott Szentesen

cs3_szerk2

Nincs veszélyben a sürgősségi ellátás! – Az SZTE reagált az szentesi kórházat érintő internetes álhírekre

cs3_szerk2

Cserháti Gyula: a szakemberek minden erejükkel a hibák javításán dolgoznak!

cs3_szerk2

Ma is jöhet a piros riasztás: heves zivatarokkal támad kedd délután a vihar

cs3_szerk2

Öröm az ürömben: megúszták a gólyák a hétfői vihart Szentesen

cs3_szerk2