Site icon Cs3.hu

Folynak az útjavítási munkálatok Csanytelek és Tömörkény között

Még március végén jelentette be Farkas Sándor, hogy megkezdődött a Csanyteleket és Tömörkényt összekötő út régóta várt felújítása. A munka pedig az óta is folyamatos az útszakaszon. 

A rossz állapotban lévő útszakasz rekonstrukciója nemcsak a helyiek közlekedését könnyíti meg, hanem a térség gazdasági és turisztikai lehetőségeit is fellendítheti. A munkálatok során teljes útszerkezet-megerősítés történik, ami tartósabb burkolatot biztosít. Emellett a padkákat és a közlekedési jelzéseket is felújítják, így az út biztonságosabbá és könnyebben járhatóvá válik.

Olvasónk arról számolt be, hogy Csanytelek Sajó sarok és Tömörkény között kb. 2 km-es szakaszon, mind a két közlekedési sávban zajlanak az útfelújítási munkálatok. Útlezárás nincs a forgalom folyamatos, de lassabb.

Köszönjük a helyzetjelentés és a fotókat Gabinak! 

Exit mobile version