Szentes

Pingpongasztalt kaptak az Apponyi tér környéki szentesi gyerekek

Krausz Jánosné jelenlegi és Farkas Nikolett leendő képviselők egy pingpongasztalt helyeztek ki az Apponyi térre, hogy a gyerekek, felnőttek szabadon tudjanak játszani rajta.

Az óvoda melletti játszótér zöldterületére került a játékszer, amihez ütőket is kapnak azok, akik a legtöbbet fogják használni, és nem rendelkeznek saját pingpongütővel és labdákkal.

„Szombaton du. 15 órakor várjuk ezen sport kedvelőit, elsősorban azokat, akik sűrűn fogják majd felkeresni a teret, mert az adományozóinktól kaptunk 3 db ütőt, illetve 2 db hálót is hozzá amit azoknak adnánk át használatra és megőrzésre, , akik sűrűn ott lesznek és olyankor azok is játszhatnak akik nem rendelkeznek saját ütővel” – írja közösségi oldalán Krausz Jánosné.

A pingpongasztalt Berezvai István vállalkozó és unokája, Benkő Bence támogatták, akik egyébként Farkas Nikolett megválasztott körzeti képviselő apukája és kis-nagyfia.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Frissülő fotógaléria a Szentesi Lecsófesztiválról

cs3_szerk2

MosolyTúra indul Szentesről – kerékpározás a barátság jegyében

cs3_szerk2

Törött virágtartó a színház előtt, pad a körforgalomban – valaki erősre itta magát Szentesen

cs3_szerk2

Újabb siker a szentesi cég életében: újabb nagyszabású projektjük ért célba

cs3_szerk2

Szponzort keres a szentesi OBII-es vízilabda-csapat

cs3_szerk2

Szabó István: a szarvasi úton is megjelentek a munkagépek, elkezdődött a felújítás!

cs3_szerk2

Huszonéves drogosokat kapcsoltak le a zsaruk Szentesen

cs3_szerk2

Szentes és Csongrád fiataljai is főszerepben a SkillFest pályaorientációs fesztiválon

cs3_szerk2

HMG-s pedagógus: Az igazság a Horváth Mihály Gimnáziumban történt elbocsátásról

cs3_szerk2