Sport

Döntetlen a Veszprém–Szeged szuperrangadón

FÉRFI KÉZILABDA NB I 8. FORDULÓ: TELEKOM VESZPRÉM–PICK SZEGED 26–26 (15–14)

Veszprém, 5000 néző. Vezette: Bócz, Wiedemann

VESZPRÉM: CORRALES – GASPER MARGUC 5 (4), J. OMAR 3, Sipos, Blagotinsek, Lauge 2, STRLEK 5. Csere: CUPARA (kapus), Nenadics 3, Lékai 3, Maqueda 1, Nilsson 2, Ligetvári 2, Mahé. Edző: Momir Ilics
SZEGED: Alilovic – SOSTARIC 5 (1), Tönnesen 1, Bombac 1, Bánhidi 2, Mackovsek 2, FRIMMEL 8 (4). Csere: MIKLER (kapus), Henigman, MARTINS 6, Garciandía 1, ifj. Rosta M., Bodó, Radivojevics, Blonz. Edző: Juan Carlos Pastor
Az eredmény alakulása. 4. perc: 3–1. 7. p.: 4–4. 16. p.: 7–9. 22. p.: 11–11. 24. p.: 13–11. 30. p.: 15–14. 36. p.: 18–15. 40. p.: 20–16. 48. p.: 23–23. 58. p.: 26–24.
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 8/5
MESTERMÉRLEG
Momir Ilics:
 – Kemény és jó meccset játszottunk a Szegeddel. Nem lehetek elégedett, mert már négy góllal is vezettünk, mégsem sikerült nyernünk. Az első félidőben sok könnyű gólt kaptunk, ahogyan a mérkőzés végén is. Most viszont már előre kell tekintsünk, hiszen fontos meccsek várnak ránk.
Juan Carlos Pastor: – Az első félidőben inkább mi irányítottunk, leszámítva az utolsó három percet. A szünet után viszont feljavult a Veszprém, szerencsére vissza tudtunk jönni mínusz négyről. Mindkét csapat nyerhetett volna. Mindenképpen pozitívum, hogy magas színvonalú meccset játszottunk egy erős rivális ellen, viszont tudjuk, hogy sok munka vár még ránk a folytatásban.