Belföld

Újraválasztották Orbán Viktort a Fidesz elnökének

Újraválasztották Orbán Viktor miniszterelnököt a Fidesz elnökévé vasárnap a kormánypárt 28., tisztújító kongresszusán, Budapesten.

A kormányfőt 1406 szavazattal választották meg a küldöttek pártelnöknek.
    A kongresszus újraválasztotta alelnöknek Novák Katalint (1396 szavazat), Kubatov Gábort (1392 szavazat) és Németh Szilárdot (1359 szavazat), a tisztségről leköszönő Gulyás Gergely helyére pedig Kósa Lajost (1387 szavazat) választották meg.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Magyar Péter bejelentette, hogy eltörlik a védett árakat a benzinkutakon

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor Brüsszelben: Európában folytatódik a patrióta pártok előretörése

cs3-szerkeszto

“A Tisza párt, a Kontroll, Magyar Péter testvére, Magyar Márton nemcsak, hogy hazugságot gyártott, de fizetett is ezért”

cs3-szerkeszto

Lebukott a Tisza: Magyar Péter testvére négy millió forintot fizetett a hamis vallomásáért “Zsolti bácsi” ügyben + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Folytatódik a tiszás bosszúpolitizálás, az Országgyűlés megszavazta a lex Orbánt

cs3-szerkeszto

A Metallica két estén át uralta a Puskás Arénát

cs3-szerkeszto

A jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula

cs3-szerkeszto

A DK is új elnökséget választott

cs3-szerkeszto

Adorján Bélát választotta újra elnökévé a Jobbik

cs3-szerkeszto